BENDRAS
Prisijungti
Kaip gauti atlikėjo statusą?
Užpildykite šią formą (hip-hop.lt).
DĖMESIO! Nepriimame tokių prašymų - "Aš esu to ir ano draugelis, užmeskit man atlikėjo statusą, aš už juos talpinsiu". Tokio statuso repotekoje kaip "Atlikėjo draugas" nėra.

Atlikėjas talpinantis muziką
Įsipareigojate, jog talpinsite tik savo kūrybos muziką, netalpinsite kitų atlikėjų.

Aktyvuotas atlikėjas įgyją pilną teisę į savo profilį, jis gali pasirinkti tai privatus, ar viešas profilis.(profilio valdytojas atsako už talpinamą turinį)
Pasirinkus viešą profilį, visa talpinama informacija bus matoma RAP.lt repotekos lankytojams.
Pasirinkus privatų profilį, turinys bus prieinamas, tik sekėjams, arba profilio savininkui(pasirinktinai).
Turinį talpina profilio savininkas.
Pažeidus autorines teises jūsų profilis bus ištrintas, arba išjungtas(neprieinamas, nei profilio savininkui, nei kitiems RAP.lt repotekos lankytojams).
Keldami savo kūrybą viešai, jūs sutinkate, jog jūsų muziką galės matyti/klausyti/siųstis(priklausomai nuo jūsų profilio privatumo nustatymų) RAP.lt repotekos lankytojai.
Taipogi jūs talpindami muziką, sutinkate, jog negausite jokio atlygio, už perklausų skaičių, parsisiuntimo kiekį jūsų kūrybos.
RAP.lt repotekos administracija neprisiima jokios atsakomybės už nelegaliai patalpintą kūrybą(visą atsakomybę prisiima profilį užregistravęs asmuo), esant autorinių teisių pažeidimo išaiškinimui, RAP.lt repoteka garantuoja, jog kūriniai pažeidžiantys autorines teises, bus ištrinti iš serverių ir vartotojas bus įspėtas/išjungtas/ištrintas.
Ką gali atlikėjas?
- Talpinti savo muziką
- Laisvai redaguoti savo patalpintą turinį
- Matyti statistiką perklausų, parsisiuntimų (DĖMESIO, statistika renkama tik iš registruotų vartotojų)
- Bendrauti su draugais/sekėjais privačiai
- Kurti grojaraščius

Kas yra RAP.LT?
RAP.LT yra HIP-HOP.LT projektas, kuris skirtas viešinti savo muziką. Nesvarbu, tu beginneris, ar profesionalas savo srity, tu turi būti čia. :) Mūsų vizija šio projekto, kad atėję lankytojai rastų viską ką klausė, budami vaikai, o tuo pačiu rastų kažką ir naujo. Projekto sėkmė priklauso labiausiai nuo pačių atlikėjų, jei atlikėjai nebus aktyvus - šis projektas bus, bet mažai kam bus įdomus. Bet kaip ten visi mėgstame sakyti? Viena meilė? Išvien?
Tikėkimės, kad šis projektas telpa į jūsų rėmus meilės ir vienybės :)

Kas man iš to, kad talpinsiu čia savo muziką?
Mes nekomercinis portalas, nesiūlome uždarbio pas mus, kaip ir nesiruošiame uždirbt iš to kas yra viešinama tiek hip-hop.lt, tiek rap.lt puslapiuose. Svarbiausia, kad jūs kuriate, o mes norime jums padėti būti išgirstiems reikiamos auditorijos.

Reklama puslapyje
Reklamos čia yra, bet jos nebus komerciniais tikslais. Reklama kuri talpinama rap.lt repotekoje, bus susijusi su hip-hop renginiais, kuri yra visiškai nemokama, jei tik ji atitinka musų kriterijus.

Kilus neaiškumams galite su mumis susisiekti:
info@hip-hop.lt arba +45 27 27 66 55AGATA klientams:
AGATA
Jeigu jūs esate AGATA klientas, jūs įsipareigojate apie tai informuoti RAP.LT administraciją, dėl profilio naudojimo.
Susisiekite info@hip-hop.lt prieš talpindami savo kūrybą.


Visa keliama informacija į profilį yra talpinama RAP.LT serveriuose.